VARTA futsal liga

4. kolo

Aktuální zápasy
FK ERA-PACK Chrudim24.09. 20:00
4:0
FC Démoni Česká Lípa
12' Éverton ( Max)
27' Antônio Bagatini ( Éverton)
30' Roman Mareš ( Max)
37' Felipe
AC Sparta Praha03.10. 19:30
5:2
SK Interobal Plzeň
8' Kritijan Grbeša
16' Kritijan Grbeša (Tihomir Novak)
27' Pimpolho (Fouad Amrani)
28' Kritijan Grbeša (Jean Carlos)
33' Tomáš Drahovský (Tihomir Novak)
3' Michal Kovács (Tomáš Abrham)
8' Jan Křemen (Tomáš Vnuk)
FTZS Liberec05.10. 19:30
5:5
Bazooka CF Uherské Hradiště
8' Jakub Žoček
9' Josef Němec (Jakub Žoček)
11' (V) Jakub Krasnický
20' Milan Soukup (Jakub Žoček)
24' Jakub Krasnický (Milan Soukup)
29' Pavel Bína
5' Roman Sopůšek
26' Jan Šipka (Adam Skřivan)
30' Petr Kaspřák (Lukáš Křivánek)
32' Roman Sopůšek (Lukáš Křivánek)
Helas Brno05.10. 19:30
8:2
VŠB TU Ostrava
7' Robin Štolba (David Cupák)
8' Milan Klimeš (Jakub Sznapka)
16' Jakub Sznapka (David Cupák)
19' David Cupák
21' David Cupák
27' Lukáš Matyska (David Cupák)
39' David Cupák
40' David Cupák
2' Ondřej Kyselák (Kamil Půda)
11' Kamil Půda (Adam Černohorský)
SK Olympik Mělník05.10. 20:30
3:5
Gardenline Litoměřice
2' Slavomír Vála (Josef Gabčo)
10' Josef Gabčo
15' Dominik Zdržálek (Jiří Vokoun)
11' Rodrigo Taverna ( Fabricio)
14' Lukáš Krok (Radim Záruba)
19' Douglas
31' Vítězslav Hrubý (Radim Záruba)
33' Rodrigo Taverna (Václav Kubíček)
SK Slavia Praha06.10. 15:00
2:4
Svarog FC Teplice
25' Dodo (Igor Leovski)
26' Martin Směřička ( Dodo)
11' Jiří Novotný
22' David Černý ( Claudinho)
31' Tomáš Vobořil
36' Jiří Baran ( Claudinho)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 4 4 0 0 25:7 12 V V V
2. 4 4 0 0 22:11 12 V V V
3. 4 3 1 0 21:13 10 V V R
4. 4 3 0 1 24:11 9 P V V
5. 4 2 0 2 20:11 6 V P P
6. 4 2 0 2 13:16 6 V V P
7. 4 1 1 2 10:11 4 P P V
8. 4 1 1 2 14:31 4 V P R
9. 4 1 0 3 17:20 3 P P V
10. 4 1 0 3 14:19 3 P V P
11. 4 0 1 3 10:22 1 P P P
12. 4 0 0 4 8:26 0 P P P
Příští kolo
19.10.20:00VŠB OstravaSparta
19.10.20:00GardenlineHelas
19.10.20:00Uh. HradištěERA-PACK
19.10.20:30TepliceLiberec
19.10.20:30Č. LípaMělník
15.11.20:15PlzeňSlavia
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace