VÝBĚR SOUTĚŽE
1. FUTSAL LIGA ZPRAVODAJSTVÍ
Rss kanály

VARTA futsal liga

1. kolo

Aktuální zápasy
FK Chrudim05.09. 18:10
1:5
Svarog FC Teplice
12' Éverton ( Max)
19' (V) David Drozd
6' Claudinho (Maxim Litvinov)
20' Tato
34' Tato
37' Mario Ossorio
AC Sparta Praha05.09. 20:00
10:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
1' Tomáš Drahovský
2' Tomáš Drahovský (Michal Seidler)
7' Tomáš Drahovský (Gabriel Rick)
10' Tihomir Novak ( Wilde)
13' Mladen Kocič ( Wilde)
15' Michal Seidler (Tomáš Drahovský)
17' Michal Seidler (Tomáš Drahovský)
28' Michal Seidler (Tomáš Drahovský)
37' Mladen Kocič (Tihomir Novak)
24' Martin Jasanský
32' David Radouch
33' (V) Martin Jasanský
Helas Brno06.09. 20:00
2:2
FC Démoni Česká Lípa
8' Patrik Lidmila (Ivan Šarkózy)
27' Jiří Mužík (Václav Kubíček)
4' Tomáš Abrham (Petr Zapletal)
27' Radek Hanzlík (Petr Zapletal)
SK Olympik Mělník06.09. 20:00
5:6
FTZS Liberec
4' Josef Gabčo
9' Josef Gabčo (Patrik Mažári)
14' Jiří Vokoun
28' Viktor Žampa (Dominik Zdržálek)
1' Filip Henzl (Dominik Vogt)
5' Matyáš Kazda (Filip Henzl)
8' (V) Pavel Baláž
32' Pavel Baláž (Jakub Daněk)
34' Tomáš Janáček (Marek Bína)
39' Filip Henzl (Pavel Bína)
40' Karel Vrabec (Matyáš Kazda)
SK Slavia Praha06.09. 20:00
5:3
Nejzbach Vysoké Mýto
25' Jan Homola (Radim Záruba)
34' Radim Záruba (Igor Leovski)
35' Martin Brychta (Radim Záruba)
36' Martin Brychta (Martin Směřička)
9' (V) Jan Rosůlek
19' Jakub Vágner
22' Michal Jiráský (Dominik Fejl)
27' Miroslav Semerád (David Kubica)
FC Tango Hodonín06.09. 20:30
2:9
SK Interobal Plzeň
29' Michal Jakubíček (Marek Buc)
3' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
7' Tomáš Vnuk
10' Lukáš Rešetár (Tomáš Vnuk)
14' (V) Petr Zajíček
15' Michal Kovács (Michal Holý)
22' Lukáš Rešetár (Tomáš Vnuk)
23' Tomáš Vnuk (Lukáš Rešetár)
32' Michal Holý (Tomáš Vnuk)
33' Michal Holý (Tomáš Vnuk)
39' Tomáš Vnuk (Lukáš Rešetár)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 1 1 0 0 10:2 3 V
2. 1 1 0 0 9:2 3 V
3. 1 1 0 0 5:1 3 V
4. 1 1 0 0 5:3 3 V
5. 1 1 0 0 6:5 3 V
6. 1 0 1 0 2:2 1 R
7. 1 0 1 0 2:2 1 R
8. 1 0 0 1 5:6 0 P
9. 1 0 0 1 3:5 0 P
10. 1 0 0 1 1:5 0 P
11. 1 0 0 1 2:9 0 P
12. 1 0 0 1 2:10 0 P
Příští kolo
02.10.19:30LiberecČ. Budějovice
02.10.20:00Žabinští VlciMělník
02.10.20:00SpartaSlavia
02.10.20:00PlzeňTeplice
04.10.10:00HelasChrudim
07.10.20:30Č. LípaRapid Ústí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace