KP Střední Čechy

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
06.10. 20:45 MCE Slaný Kralupy -:-
06.10. 20:40 Rozdělov Dobřichovice -:-
07.10. 20:15 Brandýsek Viva Příbram -:-
08.10. 20:00 Akademie Třebusice -:-
08.10. 19:45 Joga M.B. Kročehlavy -:-
25.10. 20:15 Slaný Brazil -:-
2. kolo
13.10. 20:00 Kročehlavy Akademie -:-
13.10. 19:15 Třebusice Brandýsek -:-
13.10. 20:00 Kralupy Rozdělov -:-
13.10. 20:00 Dobřichovice Joga M.B. -:-
15.10. 19:00 Brazil Viva Příbram -:-
08.11. 20:15 Slaný MCE Slaný -:-
3. kolo
20.10. 20:45 MCE Slaný Brazil -:-
21.10. 20:15 Viva Příbram Třebusice -:-
22.10. 18:15 Brandýsek Kročehlavy -:-
22.10. 20:00 Akademie Dobřichovice -:-
22.10. 19:45 Joga M.B. Kralupy -:-
15.11. 19:45 Slaný Rozdělov -:-
4. kolo
27.10. 19:30 MCE Slaný Rozdělov -:-
27.10. 20:00 Kročehlavy Viva Příbram -:-
27.10. 20:00 Dobřichovice Brandýsek -:-
28.10. 20:00 Brazil Třebusice -:-
29.10. 11:00 Slaný Joga M.B. -:-
29.10. 18:00 Kralupy Akademie -:-
5. kolo
03.11. 20:45 Třebusice Kročehlavy -:-
04.11. 19:45 Joga M.B. MCE Slaný -:-
04.11. 20:15 Viva Příbram Dobřichovice -:-
04.11. 19:15 Brandýsek Kralupy -:-
05.11. 20:00 Akademie Slaný -:-
05.11. 20:40 Rozdělov Brazil -:-
6. kolo
Brazil Kročehlavy -:-
Slaný Brandýsek -:-
Kralupy Viva Příbram -:-
Rozdělov Joga M.B. -:-
Dobřichovice Třebusice -:-
MCE Slaný Akademie -:-
7. kolo
Akademie Rozdělov -:-
Třebusice Kralupy -:-
Joga M.B. Brazil -:-
Viva Příbram Slaný -:-
Brandýsek MCE Slaný -:-
Kročehlavy Dobřichovice -:-
8. kolo
Slaný Třebusice -:-
Joga M.B. Akademie -:-
Kralupy Kročehlavy -:-
Rozdělov Brandýsek -:-
Brazil Dobřichovice -:-
MCE Slaný Viva Příbram -:-
9. kolo
Akademie Brazil -:-
Třebusice MCE Slaný -:-
Viva Příbram Rozdělov -:-
Dobřichovice Kralupy -:-
Brandýsek Joga M.B. -:-
Kročehlavy Slaný -:-
10. kolo
Slaný Dobřichovice -:-
Joga M.B. Viva Příbram -:-
Brazil Kralupy -:-
Rozdělov Třebusice -:-
MCE Slaný Kročehlavy -:-
Akademie Brandýsek -:-
11. kolo
Třebusice Joga M.B. -:-
Kralupy Slaný -:-
Viva Příbram Akademie -:-
Dobřichovice MCE Slaný -:-
Brandýsek Brazil -:-
Kročehlavy Rozdělov -:-
12. kolo
Kročehlavy Joga M.B. -:-
Dobřichovice Rozdělov -:-
Viva Příbram Brandýsek -:-
Kralupy MCE Slaný -:-
Třebusice Akademie -:-
Brazil Slaný -:-
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace