KP Střední Čechy

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
06.10. 20:40 Rozdělov Dobřichovice 5:4
06.10. 20:45 MCE Slaný Kralupy 6:6
07.10. 20:15 Brandýsek Viva Příbram 10:7
08.10. 19:45 Joga M.B. Kročehlavy 4:2
08.10. 20:00 Akademie Třebusice 6:4
25.10. 20:15 Slaný Brazil 4:6
2. kolo
13.10. 19:15 Třebusice Brandýsek 13:4
13.10. 20:00 Kralupy Rozdělov 5:9
13.10. 20:00 Dobřichovice Joga M.B. 11:7
13.10. 20:00 Kročehlavy Akademie 4:1
15.10. 19:00 Brazil Viva Příbram 4:1
08.11. 20:15 Slaný MCE Slaný 9:15
3. kolo
20.10. 20:45 MCE Slaný Brazil 8:6
21.10. 20:15 Viva Příbram Třebusice 3:5
22.10. 19:45 Joga M.B. Kralupy 6:2
22.10. 18:15 Brandýsek Kročehlavy 12:3
22.10. 20:00 Akademie Dobřichovice 8:5
15.11. 19:45 Slaný Rozdělov 9:8
4. kolo
27.10. 20:00 Dobřichovice Brandýsek 2:5
27.10. 19:30 MCE Slaný Rozdělov 15:5
27.10. 20:00 Kročehlavy Viva Příbram 6:8
28.10. 20:00 Brazil Třebusice 5:5
29.10. 18:00 Kralupy Akademie 8:5
29.10. 11:00 Slaný Joga M.B. 11:6
5. kolo
03.11. 20:45 Třebusice Kročehlavy 15:3
04.11. 20:15 Viva Příbram Dobřichovice 13:2
04.11. 19:15 Brandýsek Kralupy 10:8
04.11. 19:45 Joga M.B. MCE Slaný 1:4
05.11. 20:40 Rozdělov Brazil 5:7
05.11. 20:00 Akademie Slaný 18:9
6. kolo
10.11. 20:00 Dobřichovice Třebusice 3:8
10.11. 19:30 MCE Slaný Akademie 8:4
12.11. 18:00 Kralupy Viva Příbram 5:7
12.11. 20:40 Rozdělov Joga M.B. 1:8
12.11. 10:30 Brazil Kročehlavy 5:3
12.11. 11:00 Slaný Brandýsek 5:14
7. kolo
17.11. 20:00 Kročehlavy Dobřichovice 3:8
17.11. 20:45 Třebusice Kralupy 5:1
18.11. 20:15 Viva Příbram Slaný 14:2
19.11. 18:15 Brandýsek MCE Slaný 6:2
19.11. 20:00 Akademie Rozdělov 13:11
19.11. 20:15 Joga M.B. Brazil 4:8
8. kolo
24.11. 19:30 MCE Slaný Viva Příbram 6:9
26.11. 17:40 Rozdělov Brandýsek 2:8
26.11. 10:30 Brazil Dobřichovice 1:11
26.11. 11:00 Slaný Třebusice 9:8
26.11. 18:45 Joga M.B. Akademie 14:7
26.11. 18:00 Kralupy Kročehlavy 10:1
9. kolo
01.12. 20:45 Třebusice MCE Slaný 2:0
02.12. 20:00 Kročehlavy Slaný 4:10
02.12. 20:15 Viva Příbram Rozdělov 17:2
03.12. 19:00 Dobřichovice Kralupy 5:7
03.12. 18:15 Brandýsek Joga M.B. 8:5
03.12. 20:00 Akademie Brazil 5:5
10. kolo
08.12. 19:30 MCE Slaný Kročehlavy 5:4
10.12. 20:00 Akademie Brandýsek 3:16
10.12. 11:00 Slaný Dobřichovice 19:9
10.12. 20:45 Joga M.B. Viva Příbram 11:9
10.12. 10:30 Brazil Kralupy 2:1
10.12. 20:40 Rozdělov Třebusice 7:10
11. kolo
15.12. 20:00 Dobřichovice MCE Slaný 2:11
15.12. 20:45 Třebusice Joga M.B. 12:5
16.12. 19:15 Brandýsek Brazil 3:8
16.12. 20:00 Kročehlavy Rozdělov 5:3
16.12. 20:15 Viva Příbram Akademie 21:7
17.12. 18:00 Kralupy Slaný 12:2
12. kolo
05.01. 20:00 Kralupy MCE Slaný 4:8
05.01. 19:15 Třebusice Akademie 14:9
05.01. 20:00 Kročehlavy Joga M.B. 4:10
05.01. 20:00 Dobřichovice Rozdělov 10:5
06.01. 20:15 Viva Příbram Brandýsek 12:6
06.01. 14:30 Brazil Slaný 4:11
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace