Belej a Rodek dali po dvou gólech v UEFA Cupu

UEFA cup
Kosovský mistr Feniks Drenas ve čtvrtek drtivě porazil mistra Andory FC Encamp 12:0 a jen jeden krok ho dělí od postupu do základních skupin UEFA Futsal cupu. Naši reprezentanti Marcel Rodek a Michal Belej vstřelili po dvou brankách.

Program a výsledky předkola UEFA Futsal cupu 2016/2017


Skupina A


17/8/2016
APOEL Nikósie (Kypr) - AFM Futsal Maniacs (Švýc.) 9:7 (4:4)
ASUE (Arm.) - JB Futsal Gentofte (Dán.) 4:6 (1:3)

18/8/2016
JB Futsal Gentofte - FC APOEL Nikósie 3:4 (1:1)
ASUE - AFM Futsal Maniacs 3:2 (2:1)

20/8/2016
AFM Futsal Maniacs - JB Futsal Gentofte
APOEL Nikósie - ASUE


Skupina B


16/8/2016
Athina ´90 (Řec.) - SS Tre Fiori (San Marino) 3:2 (2:2)
Military Futsal Team (Č.Hora) - Blue Magic (Ir.) 3:1 (1:1)

17/8/2016
Blue Magic - Athina ´90 2:4 (1:1)
Military Futsal Team - SS Tre Fiori FC 5:0 (3:0)

19/8/2016
SS Tre Fiori FC - Blue Magic
Athina ´90 - Military Futsal Team


Skupina C



18/08/2016
Hamburg Panthers (Něm.) - Cardiff University (Wal.) 6:2 (4:1)
FCA Classic Kišiněv (Mol.) - Sandefjord Fotball (Nor.) 2:2 (1:1)

19/08/2016
Sandefjord Fotball - Hamburg Panthers
FCA Classic Chisinau - Cardiff University

21/08/2016
Cardiff University - Sandefjord Fotball
Hamburg Panthers - FCA Classic Chisinau


Skupina D


17/08/2016
Centar Sarajevo (Bos.) - FC Lynx (Gib.) 9:3 (5:1)
FC Baltija (Lit.) - Istanbul Universitesi SK (Tur.) 6:3 (3:0)

18/08/2016
Istanbul Universitesi SK - Centar Sarajevo 3:9 (2:5)
FC Baltija - FC Lynx 4:2 (1:0)

20/08/2016
FC Lynx - Istanbul Universitesi SK
Centar Sarajevo - FC Baltija


Skupina E


17/08/2016
Amsterdam SV (Niz.) - FC Cosmos (Est.) 11:2 (5:1)
Kaiserebersdorf-Srbija (Rak.) - IFK Goteborg (Šve.) 1:2 (1:1)

18/08/2016
IFK Goteborg - Amsterdam SV 3:2 (2:1)
Kaiserebersdorf-Srbija - FC Cosmos 3:2 (2:0)

20/08/2016
FC Cosmos - IFK Goteborg
Amsterdam SV - Kaiserebersdorf-Srbija


Skupina F


17/8/2016
Tbilisi University (Gru.) - Wattcell FC (Sko.) 12:4 (7:0)
Sievi Futsal (Fin.) - Valletta FC (Mal.) 7:3 (5:2)

18/8/2016
Valletta FC - Tbilisi University 0:6 (0:1)
Sievi Futsal - Wattcell FC 13:3 (5:2)

20/8/2016
Wattcell FC - Valletta FC
Tbilisi University - Sievi Futsal


Skupina G


17/8/2016
Gatta Zdunska Wola (Pol.) - ALSS Munsbach (Luc.) 10:4 (4:1)
Brezje Maribor (Slo.) - KF Tirana (Alb.) 4:2 (2:1)

18/8/2016
KF Tirana - Gatta Zdunska Wola 3:8 (2:4)
Brezje Maribor - ALSS Munsbach 14:2 (9:1)

18/8/2016
ALSS Munsbach - KF Tirana
Gatta Zdunska Wola - Brezje Maribor


Skupina H


17/08/2016
Oxford City Lions (Ang.) - FC Feniks (Kos.) 2:3 (1:2)
FC Encamp (And.) - Tel Aviv Owl (Ir.) 1:2 (1:1)

18/08/2016
Tel Aviv Owl - Oxford City Lions 0:5 (0:2)
FC Encamp - FC Feniks 0:12 (0:6)

20/08/2016
FC Feniks - Tel Aviv Owl
Oxford City Lions - FC Encamp