Helas Brno začal přípravu, slibuje tři posily

Mužík Helas
Mezi týmy, které již zahájily přípravu na novou sezónu VARTA futsal ligy se zapojil také brněnský Helas. Tradiční klub, který patří k nejstarším u nás, povede i v nové sezoně trenér Tomáš Galia.
Helas zahájil s dvaceti hráči jak ligového A-týmu, tak i juniorského týmu U19 a trénuje v domácí hale Vodova. S týmem se připravují i dva testovaní hráči, ale především: klub slibuje příchod tří hráčů. „Jsou to jména, která jistě vznesou rozruch na přestupovém období tohoto léta,“ píše web helasbrno.cz

Na úvod prvního tréninku k hráčům promluvil klubový prezident Jan Loup a seznámil tým s plánem přípravy, který již má několik pevných bodů. Již jsou známé dva termíny, kdy se hráči představí na palubovce v akci.

V pondělí 19.8.2019 se střetnou s druholigovým Vyškovem a klub naplánoval také generálku na ligovou soutěž. Ta se pro Helas odehraje na palubovce ve Vysokém Mýtě, kdy se brněnský celek představí v souboji s domácím Nejzbachem. Tento duel, který bude generálkou pro oba protivníky, diváci uvidí v posledním srpnovém týdnu.