VARTA futsal liga startuje TV přenosem

Varta
Ač se původně plánovalo, že nejvyšší soutěž začne v pátečním úředním termínu, dva souboje se odehrají již ve čtvrtek večer. A jeden z nich lze označit za velký šlágr. Jde totiž o duel dvou klubů ze "silné trojky"! Od 18:10 hod. Chrudim hostí Teplice, ale i druhý zápas dne bude zajímavý.
Oba soupeři byli velkými rivaly již v předchozích sezónách a ve vaší paměti možná utkvěl zápas posledního kola základní části minulé sezóny. Chrudim ho prohrála v Teplicích 1:2, to ji odsoudilo ke třetí pozici a to možná dost ovlivnilo celkové výsledky předchozí sezony.

Nyní ale soutěž startuje a začíná se od nuly. „Věřím, že nás čeká skvělé, velmi sledované utkání,“ míní chrudimský trenér Felipe Conde. „Na obou stranách jsou skvělí hráči, to vše jsou ingredience pro parádní zápas. Chceme odstartovat sezonu dobře a doma zvítězit, ale víme, že nás čeká náročné utkání.“

„Narazíme na velkého favorita celé soutěže,“ respektuje sílu domácích teplický kapitán David Černý.
„Chrudim bude určitě velmi dobře připravená a nás čeká velice těžké utkání. Myslím si, že první zápas nám hodně napoví, jakým směrem se bude letošní sezona ubírat.“

Utkání se hraje před kamerami České televize od 18:10 hod. a doporučujeme vám sledovat program stanice ČT Sport, kde se bude duel vysílat.

Ale futsalu si ve čtvrtek můžete užít ještě víc. Ve 20:00 hod. začíná v Areně Sparta souboj domácího obhájce titulu proti nováčkovi z Českých Budějovic. Pochopitelně, jako vždy doporučujeme návštěvu haly, kde se duel úvodního kola VARTA futsal ligy odehraje. Pokud to ale není ve vašich možnostech, stream bude vysílat web www.lstv.cz.